Технологія Circle.Tech

Технологія Circle.Tech

Квінтесенцією поєднання технологій та дизайну стала серія пристроїв із запатентованою технологією Circle.Tech, яка демонструє зовсім новий рівень ефективності очищення повітря.
 

Головна їхня особливість полягає у горизонтальному розташуванні блоків для фільтрування. Така внутрішня організація дозволяє потоку повітря рівно розподілитися по фільтрувальному блоку, що оточує двигун. Горизонтальне розміщення забезпечує широку робочу площу, тож і об’єми повітря, що очищується — будуть набагато більшими, ніж у звичайних витяжках. Крім цього, витяжки з технологією Circle.Tech працюють тихіше за класичні аналоги.

 

Висока продуктивність очищення повітря досягається також завдяки унікальному комбінованому фільтру Carbon.Zeo. Загальний термін його служби — три роки, за умови помірного щоденного використання. Фільтр Carbon.Zeo — відновлювальний, тож ви можете регенерувати його кожні 18 місяців, поміщаючи в духовку при температурі 200°C на дві години.

 

Монтаж витяжок Circle.Tech — неймовірно простий та не потребує додаткових маніпуляцій, тож ваш пристрій легко впишеться навіть у готовий кухонний інтер’єр. Всі моделі з технологією Circle.Tech не потребують особливого догляду, дуже зручні в експлуатації та відрізняються своєю виключною довговічністю завдяки використанню найновіших стійких матеріалів.

 

З витяжками Falmec ви відкриєте для себе новий рівень комфорту.

Выбранный Вами товар был успешно добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки
 1. Мойки
 1. Настенные вытяжки
 1. Потолочные вытяжки
 1. Вытяжки Down Draft
 1. Угловые вытяжки
 1. Островные вытяжки
 1. Индукционные поверхности
 1. Встраиваемые вытяжки
 1. Аксессуары к вытяжкам
 1. Очистители воздуха
 1. Система Falmec Shelf
 1. Система Falmec Air Wall
 1. Система Falmec Monolith