Системи приготування Falmec

Системи приготування Falmec

Системи приготування Falmec

Інтегровані системи приготування

 Компанія Falmec розробила та створила низку продуктів, які об’єднують варильні поверхні та витяжки в одному корпусі, натхненні концепцією повного мінімалізму, ергономіки, дизайну та високої ефективності. Інтегровані рішення, які поєднують у собі весь досвід Falmec у царині витяжок, разом із передовими технологіями приготування, створюють продукти, які відповідають сучасним тенденціям і стилю життя. Оснащені потужними та ефективними двигунами, які водночас надзвичайно тихі. Інтегровані системи приготування Falmec гарантують оптимальну продуктивність. У режимі рециркуляції використовується ексклюзивна технологія Falmec Carbon. Zeo, яка забезпечує чудове усунення запаху та помітно зменшує випаровування під час приготування їжі.

Інтегрована система Falmec Brera

Невидимі технології.

 На кухні Falmec Brera  втілює собою важливий елемент, який приховує концентрацію технологій, з чудовими характеристиками всмоктування, тиші та енергоефективності. Конфігурація також забезпечує велику, універсальну та однорідну варильну поверхню.

Інтегрована система Falmec  Zero

Геометрична інтеграція

 Завдяки своїй елегантній грі форм, Falmec Zero виділяється за рахунок точності свого чистого та плоского дизайну, який дозволяє ідеально інтегруватись у кухонну стільницю. Центральна частина витяжки характеризується скляним елементом, який можна розташувати відповідно до чотирьох зон нагрівання, задовольняючи різні потреби. Zero також доступна у версії Easy, яка представлена з вбудованим фільтром Carbon. Zeo та прямим виходом на задній панелі, забезпечуючи максимальну простоту встановлення та обслуговування.

Індукційна варильна поверхня

Найкраща комбінація

 Falmec представляє нову колекцію індукційних варильних поверхонь, які були спеціально розроблені для інтеграції з дизайном і функціональністю витяжок, з можливістю діалогового управління. Максимальна точність встановлення температури, швидкість досягнення ідеальної точки приготування та оптимальні розміри, щоб ідеально задовольнити всі Ваші потреби на кухні. З індукційними поверхнями Falmec досягти результатів легко.

Функціональна Dialogue System автономно регулює рівень аспірації відповідно до Ваших реальних потреб, гарантуючи простоту використання та покращене співвідношення споживання та продуктивності.

Выбранный Вами товар был успешно добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки
 1. Мойки
 1. Настенные вытяжки
 1. Потолочные вытяжки
 1. Вытяжки Down Draft
 1. Угловые вытяжки
 1. Островные вытяжки
 1. Индукционные поверхности
 1. Встраиваемые вытяжки
 1. Аксессуары к вытяжкам
 1. Очистители воздуха
 1. Система Falmec Shelf
 1. Система Falmec Air Wall
 1. Система Falmec Monolith