NRS. Тиша на кухні.

NRS. Тиша на кухні.

Тиша на кухні. Важливість звукового комфорту з витяжками бренду Falmec серія NRS.

 

NRS (Noise Reduction System)  – це запатентована технологія шумопоглинання, розроблена брендом Falmec спільно з лабораторіями, які спеціалізуються на вивченні гідродинаміки, дозволила створити колекцію неймовірно тихих кухонних витяжок, які ефективно покращують якість життя на кухні. Показник шумозниження досягає 86%, завдяки правильному розподілу потоку повітря всередині витяжки і шумопоглинальним матеріалам. Витяжки NRS знижують рівень шуму до мінімального, майже непомітного, надаючи Вам можливість повною мірою насолоджуватися приготуванням їжі та спілкуванням.

Як це працює?

Витяжки Falmec серії NRS® зменшують шум роботи до мінімуму за рахунок двох основних складових: правильно спрямованих потоків повітря та спеціальних матеріалів. Завдяки вивченню гідродинаміки, шумо поглинаючий матеріал, розташований усередині корпусу витяжки, має особливу обтічну форму, за рахунок чого досягається продуктивний, з меншим шумом, потік повітря.

Мотор має окремий закритий блок, розташований між корпусом витяжки та повітроводом. Цей блок із мотором закритий шумопоглинаючим матеріалом по периметру, що також сприяє зниженню рівня шуму.

Повітропровід також складається з двох компонентів: внутрішня труба також виконана з шумопоглинаючого матеріалу, для досягнення максимальної результативності тиші роботи витяжки, та зовнішній декоративний короб, який закриває внутрішній компонент. У комплекті є і коліно на 90 градусів (для виведення в загальний повітропровід), виконане в матеріалі шумопоглинаючого. Тобто кожен етап продуманий італійськими інженерами, єдиною метою яких є Ваш комфорт і тиша на кухні.

Falmec розробили технологію NRS 10 років тому, створивши тихі витяжки у світі. На випадок 10-ї річниці з дня народження цієї технології модельний ряд NRS був розширений за рахунок створення нових витяжок, здатних найкращим чином поєднувати визнані успішні бестселер конструкції з максимальною ефективністю та безшумністю.

Лінійка Falmec серії NRS має кілька типів моделей витяжок: від повновбудовуваних та настінних моделей до острівних хедлайнерів завдовжки 175 см.

Falmec NRS: різниця не помітна, а відчутна!

Выбранный Вами товар был успешно добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки
 1. Мойки
 1. Настенные вытяжки
 1. Потолочные вытяжки
 1. Вытяжки Down Draft
 1. Угловые вытяжки
 1. Островные вытяжки
 1. Индукционные поверхности
 1. Встраиваемые вытяжки
 1. Аксессуары к вытяжкам
 1. Очистители воздуха
 1. Система Falmec Shelf
 1. Система Falmec Air Wall
 1. Система Falmec Monolith