Діалогова система Falmec

Діалогова система Falmec

    Індукційні поверхні Falmec не тільки готують їжу, але й здатні взаємодіяти з певними моделями витяжок Falmec. Завдяки Dialogue system тепер можна керувати різними функціями витяжки безпосередньо з варильної панелі, куди вбудовано сенсорне керування. Взаємодія між варильною поверхнею та витяжкою відбувається за допомогою радіочастот і не потребує встановлення інших приймальних пристроїв у витяжку.
   Це дуже зручна функція, адже витяжку можна включити завчасно, хоча б за хвилину до початку приготування їжі для утворення потоку повітря та спрямування диму та пари до поверхні, що всмоктує. А після завершення приготування їжі  залишити включеною витяжку до повної аспірації всіх парів та запахів. За допомогою функції таймера можна встановити автоматичне вимкнення витяжки через 15 хвилин функціонування.
 
   Витяжками Falmec можна керувати вручну, з пульта дистанційного керування, а моделі які оснащені функцією Dialogue system з варильної поверхні. Для цього за допомогою натискання комбінації кнопок на варильній поверхні та витяжці Falmec встановлюється синхронізація між пристроями. Опис процесу Ви знайдете в інструкції до техніки Falmec.

Функції керування витяжкою з варильної поверхні передбачають:

 • збільшення швидкості роботи витяжки;
 • зменшення швидкості роботи витяжки;
 • керування освітленням - включення та вимикання;
 • таймер.
  Система Dialogue System сумісна з багатьма витяжками Falmec, призначеними для радіоуправління: Aura, Cielo, Diamante, DownDraft, Gruppo Incasso, Gruppo Incasso Murano, Gruppo Incasso NRS, Gruppo Incasso Pro, Nube, Nuvola, Stella. Для зручності вибору у каталозі витяжки Falmec з діалоговою системою мають маркування та можуть бути обрані за допомогою фільтру в кожній категорії, або скориставшись посиланням у списку нижче:

Приємних покупок.

Выбранный Вами товар был успешно добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки
 1. Мойки
 1. Настенные вытяжки
 1. Потолочные вытяжки
 1. Вытяжки Down Draft
 1. Угловые вытяжки
 1. Островные вытяжки
 1. Индукционные поверхности
 1. Встраиваемые вытяжки
 1. Аксессуары к вытяжкам
 1. Очистители воздуха
 1. Система Falmec Shelf
 1. Система Falmec Air Wall
 1. Система Falmec Monolith